mala_fatraOddych a dovolenka  niekde na  chate na Slovensku boli za socializmu veľmi obľúbené. Vtedy tých možností veľa nebolo, takže keď sa hranice otvorili, Slovákov lákalo všetko iné, len nie Slovenská príroda. V posledných rokoch napriek, alebo vďaka kríze je tento spôsob oddychu na vzostupe a prežíva skutočne boom.Na Slovensku máme hôr dostatok. Prírodné skvosty, ako Vysoké a Nízke Tatry, Malá a Veľká Fatra, Slovenský raj, alebo kras a mnohé ďalšie. Ubytovanie a služby sú rovnako na vzostupe.
Stačí sa prejsť napr. po Terchovej a okolí a to množstvo novopostavených drevených domčekov, alebo penziónov vám hneď udrie do očí.
janosikove_dni
Tak Malá Fatra je skutočným lákadlom. V zime, alebo v lete, stále je kam ísť, ako naplniť svoj čas.
V zime je tu Skicentrum Vrátna, s množstvom vlekov a lyžiarskych terénov. V lete napríklad forklórny festival Jánošíkové dni s bohatou  históriou. Tento rok je výnimočný pretože sa koná jubilejný 50.ročník tohto medzinárodného festivalu. Treba ešte pripomenúť, že Jánošíkové dni sa budú konať v dňoch 26.-29.júla 2012 v Terchovej v prírodnom amfiteátri s kapacitou 6000 ľudí.
Strbske pleso
Vysoké Tatry sú u nás snáď najkritizovanejšou turistickou lokalitou. Názory sa rôznia. Pretože koľko ľudí, toľko chutí a na Tatry bývame obzvlášť nároční. Ceny sú vysoké a preto by každý chcel aby sa pomer cena/kvalita služieb vyrovnával tomu, čo poznáme z iných veľhôr. Ale zdá sa, že aj tu sa to mení, napríklad možnosti ubytovania v Tatrách sa zlepšili.
Naskytuje naked celebrities
gay bareback sex
free porn
animated porn
videos gays
celebrity porn
hentai tentacle porn
celeb sex tapes
naked celebrities
mobile porn tube
sa tu možnosť bývania v historických zrekonštruovaných budovách. Obľúbenými lyžiarskymi strediskami sú Skalnaté Pleso, Štrbské Pleso, Smokovec - Hrebienok a Ždiar. Pri lyžiarskych svahoch vždy nájdete hotely, chaty, priváty a penzióny, ktoré aj v letných mesiacoch poskytujú príjemné ubytovanie.
Slovensko má šťastie aj v tom, že Český turisti sa sem radi vracajú, a získali sme aj turistov z ďalších krajín , napríklad z Ruska, ale nalejme si čistého vína, ak bude chcieť získať Slovensko viac z medzinárodného turizmu, budeme sa ešte musieť omnoho viac zlepšiť a to najmä službami a celkovým dojmom.

 

Nájdi si cestu
    Show the options

štart :  alebo 

Cieľ      :  alebo